Alo Çiğköfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Alo Çiğköfte

Tam adres bilgisi Fevzi Çakmak Mah. Gonca Sok. 26 Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0541 560 21 90 şeklindedir. Firmality ile Alo Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Alo Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Alo Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Alo Çiğköfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Alo Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Alo Çiğköfte iletişim hattı nedir?

Alo Çiğköfte, iletişim hattı 0541 560 21 90 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Alo Çiğköfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Alo Çiğköfte nasıl gidilir?

Alo Çiğköfte Fevzi Çakmak Mah. Gonca Sok. 26 Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Alo Çiğköfte ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Alo Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi