Antakya Dürümevi Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Antakya Dürümevi

Tam adres bilgisi Güzelyalı Mah. Turgut Özal Blv. Dr. İbrahim Keskin Sit. Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 212 01 31 şeklindedir. Firmality ile Antakya Dürümevi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Antakya Dürümevi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Antakya Dürümevi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Antakya Dürümevi, Adana Çukurova dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Antakya Dürümevi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Antakya Dürümevi telefon numarası nedir?

Antakya Dürümevi kayıtlarımıza göre telefon numarası 0322 212 01 31 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Antakya Dürümevi konumu nerededir?

Antakya Dürümevi konumu Güzelyalı Mah. Turgut Özal Blv. Dr. İbrahim Keskin Sit. Çukurova, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Antakya Dürümevi detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Dönerciler > Antakya Dürümevi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi