Antepli Tabldot Lokantası Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Antepli Tabldot Lokantası

Tam adres bilgisi Meşrutiyet Mah. Konur 2 Sok. 31/A Yenişehir, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 419 49 01 şeklindedir. Firmality ile Antepli Tabldot Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Antepli Tabldot Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Antepli Tabldot Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Antepli Tabldot Lokantası, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Antepli Tabldot Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Antepli Tabldot Lokantası irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Antepli Tabldot Lokantası ile irtibata geçmek için, 0312 419 49 01 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Antepli Tabldot Lokantası detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Antepli Tabldot Lokantası nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Antepli Tabldot Lokantası Meşrutiyet Mah. Konur 2 Sok. 31/A Yenişehir, Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Antepli Tabldot Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi