Arsamiea Çiğ Köfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Arsamiea Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Fevzi Çakmak Mah. 1706. Sok. 36 Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0505 030 82 49 şeklindedir. Firmality ile Arsamiea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsamiea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsamiea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsamiea Çiğ Köfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsamiea Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsamiea Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Arsamiea Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0505 030 82 49 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Arsamiea Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Arsamiea Çiğ Köfte adresi Fevzi Çakmak Mah. 1706. Sok. 36 Tarsus, Mersin ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Arsamiea Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Arsamiea Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi