Arsamıea Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Arsamıea Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Kozyatağı Mah. Bayar Cad. 89 Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 445 23 45 şeklindedir. Firmality ile Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsamıea Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsamıea Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Arsamıea Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 445 23 45 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Arsamıea Çiğ Köfte adresi Kozyatağı Mah. Bayar Cad. 89 Kadıköy, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Arsamıea Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Arsamıea Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi