Arsamıea Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Arsamıea Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. 13/A Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 352 99 09 şeklindedir. Firmality ile Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsamıea Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsamıea Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Arsamıea Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0216 352 99 09 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Arsamıea Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Arsamıea Çiğ Köfte adresi Bağlarbaşı Mah. Feyzullah Cad. 13/A Maltepe, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Arsamıea Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Arsamıea Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi