Arsamıea Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Arsamıea Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi İdealtepe Mah. Bağdat Cad. 158/B Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 366 79 00 şeklindedir. Firmality ile Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsamıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsamıea Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsamıea Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Arsamıea Çiğ Köfte, iletişim hattı 0216 366 79 00 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Arsamıea Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Arsamıea Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Arsamıea Çiğ Köfte İdealtepe Mah. Bağdat Cad. 158/B Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Arsamıea Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi