Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi Çiğ Köfte

Cevizli Mah. Fatih Cad. 37/A Maltepe, İstanbul

Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Cevizli Mah. Fatih Cad. 37/A Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 457 03 53 şeklindedir. Firmality ile Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi telefon numarası kaçtır?

Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 457 03 53 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi Cevizli Mah. Fatih Cad. 37/A Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Arsamıea Çiğ Köfte Cevizli Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi