Arsamıea Çiğköfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Arsamıea Çiğköfte

Tam adres bilgisi Sahrayı Cedit Mah. İnönü Cad. 28/A Emintaş Sit. Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 356 56 67 şeklindedir. Firmality ile Arsamıea Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsamıea Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsamıea Çiğköfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsamıea Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsamıea Çiğköfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Arsamıea Çiğköfte iletişim numarası 0216 356 56 67 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Arsamıea Çiğköfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Arsamıea Çiğköfte adresi Sahrayı Cedit Mah. İnönü Cad. 28/A Emintaş Sit. Kadıköy, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Arsamıea Çiğköfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Arsamıea Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi