Arsamiea Çiğköfte İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Arsamiea Çiğköfte

Tam adres bilgisi Bağlarbaşı Mah. Cemalbey Cad. 19/B Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 457 74 10 şeklindedir. Firmality ile Arsamiea Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsamiea Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsamiea Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsamiea Çiğköfte, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsamiea Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsamiea Çiğköfte telefon numarası kaçtır?

Arsamiea Çiğköfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0216 457 74 10 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Arsamiea Çiğköfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Arsamiea Çiğköfte adresi Bağlarbaşı Mah. Cemalbey Cad. 19/B Maltepe, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Arsamiea Çiğköfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Arsamiea Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi