Arsemıea Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Arsemıea Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 8/A Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 380 01 02 şeklindedir. Firmality ile Arsemıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Arsemıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Arsemıea Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Arsemıea Çiğ Köfte, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Arsemıea Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Arsemıea Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Arsemıea Çiğ Köfte iletişim numarası 0216 380 01 02 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Arsemıea Çiğ Köfte konumu nerededir?

Arsemıea Çiğ Köfte konumu 19 Mayıs Mah. Uzay Sok. 8/A Kadıköy, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Arsemıea Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Arsemıea Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi