Aydos Piknik Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Aydos Piknik

Tam adres bilgisi Bahçelievler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. 51 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 223 38 52 şeklindedir. Firmality ile Aydos Piknik konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Aydos Piknik konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Aydos Piknik konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Aydos Piknik, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Aydos Piknik hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Aydos Piknik irtibat numarası nedir?

Aydos Piknik, irtibat numarası 0312 223 38 52 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Aydos Piknik detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Aydos Piknik nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Aydos Piknik Bahçelievler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. 51 Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Aydos Piknik

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi