Ayrancı Dürüm Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Ayrancı Dürüm

Tam adres bilgisi Güvenevler Mah. Güvenik Cad. 48 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 428 26 27 şeklindedir. Firmality ile Ayrancı Dürüm konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Ayrancı Dürüm konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Ayrancı Dürüm konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Ayrancı Dürüm, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Ayrancı Dürüm hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Ayrancı Dürüm iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Ayrancı Dürüm iletişim numarası 0312 428 26 27 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Ayrancı Dürüm konumu nerededir?

Ayrancı Dürüm konumu Güvenevler Mah. Güvenik Cad. 48 Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Ayrancı Dürüm detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Ayrancı Dürüm

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi