Aysema Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Aysema Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Tevfik Bey Mah. Yeldeğirmeni Cad. Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 580 28 02 şeklindedir. Firmality ile Aysema Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Aysema Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Aysema Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Aysema Çiğ Köfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Aysema Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Aysema Çiğ Köfte iletişim hattı nedir?

Aysema Çiğ Köfte, iletişim hattı 0212 580 28 02 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Aysema Çiğ Köfte detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Aysema Çiğ Köfte konumu nerededir?

Aysema Çiğ Köfte konumu Tevfik Bey Mah. Yeldeğirmeni Cad. Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Aysema Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Aysema Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi