Bambi İskender Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Bambi İskender

Tam adres bilgisi Yüzüncüyıl Mah. 85039 Sok. 10 Manolya Sit. A Blok Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 256 61 61 şeklindedir. Firmality ile Bambi İskender konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Bambi İskender konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Bambi İskender konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Bambi İskender, Adana Çukurova dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bambi İskender hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Bambi İskender irtibat numarası nedir?

Bambi İskender, irtibat numarası 0322 256 61 61 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Bambi İskender detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Bambi İskender nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Bambi İskender Yüzüncüyıl Mah. 85039 Sok. 10 Manolya Sit. A Blok Çukurova, Adana adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Dönerciler > Bambi İskender

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi