Baran Usta Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Baran Usta Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Cennet Mah. Kömürcüyolu Cad. 20 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0530 771 84 50 şeklindedir. Firmality ile Baran Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Baran Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Baran Usta Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Baran Usta Çiğ Köfte, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Baran Usta Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Baran Usta Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Baran Usta Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0530 771 84 50 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Baran Usta Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Baran Usta Çiğ Köfte yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Baran Usta Çiğ Köfte adresi Cennet Mah. Kömürcüyolu Cad. 20 Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Baran Usta Çiğ Köfte detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Baran Usta Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi