Battalbey Çiğ Köfte Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunmaktadır. Hatay İskenderun ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay İskenderun çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Battalbey Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Kurtuluş Mah. Şehit Pamir Cad. 72/A İskenderun, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 614 77 17 şeklindedir. Firmality ile Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte, Hatay İskenderun çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Battalbey Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Battalbey Çiğ Köfte iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Battalbey Çiğ Köfte iletişim numarası 0326 614 77 17 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte konumu nerededir?

Battalbey Çiğ Köfte konumu Kurtuluş Mah. Şehit Pamir Cad. 72/A İskenderun, Hatay adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Battalbey Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > İskenderun > Çiğ Köfte > Battalbey Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi