Battalbey Çiğ Köfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Battalbey Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Kırklarsırtı Mah. 2606. Sok. 8/A Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 626 33 99 şeklindedir. Firmality ile Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Battalbey Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Battalbey Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Battalbey Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0324 626 33 99 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Battalbey Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte konumu nerededir?

Battalbey Çiğ Köfte konumu Kırklarsırtı Mah. 2606. Sok. 8/A Tarsus, Mersin adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Battalbey Çiğ Köfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Battalbey Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi