Battalbey Çiğ Köfte Mersin ilimizin Tarsus ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Tarsus ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Tarsus çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Battalbey Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Mithatpaşa Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 64 Tarsus, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0531 616 33 21 şeklindedir. Firmality ile Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Battalbey Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte, Mersin Tarsus çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Battalbey Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Battalbey Çiğ Köfte telefon numarası kaçtır?

Battalbey Çiğ Köfte kayıtlarımıza göre telefon numarası 0531 616 33 21 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Battalbey Çiğ Köfte Mithatpaşa Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. 64 Tarsus, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Tarsus > Çiğ Köfte > Battalbey Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi