Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi Çiğ Köfte

Yenibaraj Mah. Bülent Angın Blv. 70 Seyhan, Adana

Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Tam adres bilgisi Yenibaraj Mah. Bülent Angın Blv. 70 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0507 740 04 02 şeklindedir. Firmality ile Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi, Adana Seyhan çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi iletişim hattı nedir?

Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi, iletişim hattı 0507 740 04 02 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi Yenibaraj Mah. Bülent Angın Blv. 70 Seyhan, Adana adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Çiğ Köfte > Battalbey Çiğköfte Barajyolu Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi