Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi Giresun ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Giresun Merkez ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Giresun Merkez çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi

Tam adres bilgisi Osmaniye Mah. Gazi Cad. 118/A Giresun Merkez, Giresun şeklindeyken, telefon numarası 0555 008 28 76 şeklindedir. Firmality ile Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi, Giresun Merkez çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi telefon numarası kaçtır?

Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi kayıtlarımıza göre telefon numarası 0555 008 28 76 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi adresi Osmaniye Mah. Gazi Cad. 118/A Giresun Merkez, Giresun ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Giresun > Merkez > Çiğ Köfte > Battalbey Nöbetçi Çiğ Köftecisi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi