Benim Çiğköftem Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunmaktadır. Mersin Akdeniz ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Mersin Akdeniz çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Benim Çiğköftem

Tam adres bilgisi Bahçe Mah. İstiklal Cad. 112 Akdeniz, Mersin şeklindeyken, telefon numarası 0324 237 07 90 şeklindedir. Firmality ile Benim Çiğköftem konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Benim Çiğköftem konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Benim Çiğköftem konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Benim Çiğköftem, Mersin Akdeniz çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Benim Çiğköftem hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Benim Çiğköftem telefon numarası kaçtır?

Benim Çiğköftem kayıtlarımıza göre telefon numarası 0324 237 07 90 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Benim Çiğköftem nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Benim Çiğköftem Bahçe Mah. İstiklal Cad. 112 Akdeniz, Mersin adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Mersin > Akdeniz > Çiğ Köfte > Benim Çiğköftem

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi