Best Chıcken Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Ceyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Ceyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Best Chıcken

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. Orhan Ekinci Blv. 29/A Ceyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 613 25 24 şeklindedir. Firmality ile Best Chıcken konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Best Chıcken konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Best Chıcken konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Best Chıcken, Adana Ceyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Best Chıcken hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Best Chıcken irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Best Chıcken ile irtibata geçmek için, 0322 613 25 24 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Best Chıcken detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Best Chıcken yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Best Chıcken yol tarifi için Cumhuriyet Mah. Orhan Ekinci Blv. 29/A Ceyhan, Adana olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Telefon ile irtibat kurmak için Best Chıcken detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Ceyhan > Dönerciler > Best Chıcken

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi