Beydağının Çiğköftesi İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Beydağının Çiğköftesi

Tam adres bilgisi Halkalı Merkez Mah. Zeynebiye Cad. 36 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0535 706 22 44 şeklindedir. Firmality ile Beydağının Çiğköftesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Beydağının Çiğköftesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Beydağının Çiğköftesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Beydağının Çiğköftesi, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Beydağının Çiğköftesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Beydağının Çiğköftesi iletişim hattı nedir?

Beydağının Çiğköftesi, iletişim hattı 0535 706 22 44 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Beydağının Çiğköftesi detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Beydağının Çiğköftesi yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Beydağının Çiğköftesi adresi Halkalı Merkez Mah. Zeynebiye Cad. 36 Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Beydağının Çiğköftesi detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Beydağının Çiğköftesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi