Beyzadem Çiğ Köfte Evi İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Beyzadem Çiğ Köfte Evi

Tam adres bilgisi Barış Mah. Akdeniz Cad. 4 Albayrak Sit. C-1 Blok Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 853 13 23 şeklindedir. Firmality ile Beyzadem Çiğ Köfte Evi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Beyzadem Çiğ Köfte Evi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Beyzadem Çiğ Köfte Evi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Beyzadem Çiğ Köfte Evi, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Beyzadem Çiğ Köfte Evi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Beyzadem Çiğ Köfte Evi iletişim hattı nedir?

Beyzadem Çiğ Köfte Evi, iletişim hattı 0212 853 13 23 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Beyzadem Çiğ Köfte Evi detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Beyzadem Çiğ Köfte Evi nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Beyzadem Çiğ Köfte Evi Barış Mah. Akdeniz Cad. 4 Albayrak Sit. C-1 Blok Beylikdüzü, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Beyzadem Çiğ Köfte Evi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi