Bitat Közde Döner Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Bitat Közde Döner

Tam adres bilgisi Mithatpaşa Mah. Defne Cad. 58184 Sok. 2 Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0532 100 32 42 şeklindedir. Firmality ile Bitat Közde Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Bitat Közde Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Bitat Közde Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Bitat Közde Döner, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bitat Közde Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Bitat Közde Döner irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Bitat Közde Döner ile irtibata geçmek için, 0532 100 32 42 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Bitat Közde Döner detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Bitat Közde Döner konumu nerededir?

Bitat Közde Döner konumu Mithatpaşa Mah. Defne Cad. 58184 Sok. 2 Seyhan, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Bitat Közde Döner detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Bitat Közde Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi