Bodrum Döner Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunmaktadır. Adana Yüreğir ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Yüreğir dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Bodrum Döner

Tam adres bilgisi Atakent Mah. Yaşar Doğu Cad. 85/B Afetevleri, Yüreğir, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0538 319 23 26 şeklindedir. Firmality ile Bodrum Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Bodrum Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Bodrum Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Bodrum Döner, Adana Yüreğir dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bodrum Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Bodrum Döner iletişim numarası nedir?

Yeme-içme kategorisinde bulunan, Bodrum Döner iletişim numarası 0538 319 23 26 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Bodrum Döner nasıl gidilir?

Bodrum Döner Atakent Mah. Yaşar Doğu Cad. 85/B Afetevleri, Yüreğir, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Bodrum Döner ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Yüreğir > Dönerciler > Bodrum Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi