Bulgur Kıng İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Bulgur Kıng

Tam adres bilgisi İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad. 10 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0536 243 21 39 şeklindedir. Firmality ile Bulgur Kıng konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Bulgur Kıng konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Bulgur Kıng konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Bulgur Kıng, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Bulgur Kıng hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Bulgur Kıng telefon numarası kaçtır?

Bulgur Kıng kayıtlarımıza göre telefon numarası 0536 243 21 39 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Bulgur Kıng yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Bulgur Kıng adresi İstasyon Mah. Yarımburgaz Cad. 10 Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Bulgur Kıng detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Bulgur Kıng

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi