Can Cafe Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunmaktadır. Adana Seyhan ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Seyhan dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Can Cafe

Tam adres bilgisi Sümer Mah. İbo Osman Cad. 224/A Seyhan, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 225 71 70 şeklindedir. Firmality ile Can Cafe konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Can Cafe konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Can Cafe konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Can Cafe, Adana Seyhan dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Can Cafe hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Can Cafe irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Can Cafe ile irtibata geçmek için, 0322 225 71 70 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Can Cafe detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Can Cafe nasıl gidilir?

Can Cafe Sümer Mah. İbo Osman Cad. 224/A Seyhan, Adana aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Can Cafe ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Seyhan > Dönerciler > Can Cafe

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi