Can Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Can Döner

Tam adres bilgisi Naci Çakır Mah. Sinan Cad. 6/A Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 480 99 29 şeklindedir. Firmality ile Can Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Can Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Can Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Can Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Can Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Can Döner irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Can Döner ile irtibata geçmek için, 0312 480 99 29 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Can Döner detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Can Döner konumu nerededir?

Can Döner konumu Naci Çakır Mah. Sinan Cad. 6/A Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Can Döner detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Can Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi