Çankaya Lokantası Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Çankaya Lokantası

Tam adres bilgisi Güzeltepe Mah. Hoşdere Cad. 228 Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 438 24 96 şeklindedir. Firmality ile Çankaya Lokantası konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çankaya Lokantası konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çankaya Lokantası konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çankaya Lokantası, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çankaya Lokantası hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çankaya Lokantası irtibat numarası nedir?

Çankaya Lokantası, irtibat numarası 0312 438 24 96 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çankaya Lokantası detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çankaya Lokantası nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çankaya Lokantası Güzeltepe Mah. Hoşdere Cad. 228 Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Çankaya Lokantası

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi