Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu Adana ilimizin Çukurova ilçesinde bulunmaktadır. Adana Çukurova ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Adana Çukurova dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu

Tam adres bilgisi Belediye Evleri Mah. 84165. Sok. 1/B Çukurova, Adana şeklindeyken, telefon numarası 0322 248 42 78 şeklindedir. Firmality ile Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu, Adana Çukurova dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu irtibat numarası nedir?

Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu, irtibat numarası 0322 248 42 78 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu konumu nerededir?

Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu konumu Belediye Evleri Mah. 84165. Sok. 1/B Çukurova, Adana adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Adana > Çukurova > Dönerciler > Cengiz Usta Döner Ve Kebap Salonu

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi