Cesa Çiğ Köfte İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Cesa Çiğ Köfte

Tam adres bilgisi Yakuplu Mah. İstanbul Cad. 1 Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 875 21 12 şeklindedir. Firmality ile Cesa Çiğ Köfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cesa Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cesa Çiğ Köfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cesa Çiğ Köfte, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cesa Çiğ Köfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cesa Çiğ Köfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Cesa Çiğ Köfte ile irtibata geçmek için, 0212 875 21 12 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Cesa Çiğ Köfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Cesa Çiğ Köfte nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Cesa Çiğ Köfte Yakuplu Mah. İstanbul Cad. 1 Beylikdüzü, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Cesa Çiğ Köfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi