Cesa Çiğköfte İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Cesa Çiğköfte

Tam adres bilgisi Başıbüyük Mah. Başıbüyük Cd Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 421 04 72 şeklindedir. Firmality ile Cesa Çiğköfte konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cesa Çiğköfte konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cesa Çiğköfte konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cesa Çiğköfte, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cesa Çiğköfte hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cesa Çiğköfte irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Cesa Çiğköfte ile irtibata geçmek için, 0216 421 04 72 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Cesa Çiğköfte detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Cesa Çiğköfte konumu nerededir?

Cesa Çiğköfte konumu Başıbüyük Mah. Başıbüyük Cd Maltepe, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Cesa Çiğköfte detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Cesa Çiğköfte

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi