Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi İstanbul ilimizin Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Beylikdüzü ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi

Tam adres bilgisi Gürpınar Mah. Millet Cad. 19/H Okutan İş Mrk. Beylikdüzü, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0535 976 60 93 şeklindedir. Firmality ile Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi, İstanbul Beylikdüzü çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi iletişim hattı nedir?

Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi, iletişim hattı 0535 976 60 93 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi adresi Gürpınar Mah. Millet Cad. 19/H Okutan İş Mrk. Beylikdüzü, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Beylikdüzü > Çiğ Köfte > Cesa Çiğköfte Gürpınar Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi