Cevizli Köfteci Akkent Şubesi Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şahinbey çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Cevizli Köfteci Akkent Şubesi

Tam adres bilgisi Akkent Mah. 134012 Nolu Cad. Günsev 2 Sit. Şahinbey, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0342 290 26 27 şeklindedir. Firmality ile Cevizli Köfteci Akkent Şubesi konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cevizli Köfteci Akkent Şubesi konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cevizli Köfteci Akkent Şubesi konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cevizli Köfteci Akkent Şubesi, Gaziantep Şahinbey çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cevizli Köfteci Akkent Şubesi hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cevizli Köfteci Akkent Şubesi iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Cevizli Köfteci Akkent Şubesi iletişim numarası 0342 290 26 27 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Cevizli Köfteci Akkent Şubesi nasıl gidilir?

Cevizli Köfteci Akkent Şubesi Akkent Mah. 134012 Nolu Cad. Günsev 2 Sit. Şahinbey, Gaziantep aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Cevizli Köfteci Akkent Şubesi ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şahinbey > Çiğ Köfte > Cevizli Köfteci Akkent Şubesi

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi