Chıckenland Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Chıckenland

Tam adres bilgisi Ata Mah. Dikmen Cad. 362/B Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 475 75 80 şeklindedir. Firmality ile Chıckenland konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Chıckenland konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Chıckenland konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Chıckenland, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Chıckenland hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Chıckenland telefon numarası nedir?

Chıckenland kayıtlarımıza göre telefon numarası 0312 475 75 80 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Chıckenland nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Chıckenland Ata Mah. Dikmen Cad. 362/B Çankaya, Ankara adresine ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Chıckenland

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi