Cici Piknik Döner Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Ankara Çankaya ilçesinde bulunan dönerciler kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Ankara Çankaya dönerciler sonuçlarında listeleniyor.

Cici Piknik Döner

Tam adres bilgisi Kızılay Mah. Kumrular Cad. 8/C Yenişehir, Çankaya, Ankara şeklindeyken, telefon numarası 0312 418 15 01 şeklindedir. Firmality ile Cici Piknik Döner konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Cici Piknik Döner konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Cici Piknik Döner konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Cici Piknik Döner, Ankara Çankaya dönerciler kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Cici Piknik Döner hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Cici Piknik Döner irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Cici Piknik Döner ile irtibata geçmek için, 0312 418 15 01 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Cici Piknik Döner detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Cici Piknik Döner konumu nerededir?

Cici Piknik Döner konumu Kızılay Mah. Kumrular Cad. 8/C Yenişehir, Çankaya, Ankara adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Cici Piknik Döner detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Ankara > Çankaya > Dönerciler > Cici Piknik Döner

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Dönerciler

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi