Çiğ Köfte Park İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfte Park

Tam adres bilgisi Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. Gülyolu Sok. 46/B Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 399 19 15 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfte Park konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfte Park konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfte Park konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfte Park, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfte Park hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfte Park iletişim hattı nedir?

Çiğ Köfte Park, iletişim hattı 0216 399 19 15 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğ Köfte Park detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğ Köfte Park nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfte Park Bağlarbaşı Mah. İnönü Cad. Gülyolu Sok. 46/B Maltepe, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Çiğ Köfte Park

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi