Çiğ Köfteci Adnan Usta İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Adnan Usta

Tam adres bilgisi Gültepe Mah. Reyhan Cad. 48/A Beşyol, Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 426 50 04 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Adnan Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Adnan Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Adnan Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Adnan Usta, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Adnan Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Adnan Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Adnan Usta ile irtibata geçmek için, 0212 426 50 04 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğ Köfteci Adnan Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Adnan Usta konumu nerededir?

Çiğ Köfteci Adnan Usta konumu Gültepe Mah. Reyhan Cad. 48/A Beşyol, Küçükçekmece, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğ Köfteci Adnan Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Adnan Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi