Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta

Tam adres bilgisi Atatürk Mah. İkitelli Cad. 213 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 693 40 80 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta ile irtibata geçmek için, 0212 693 40 80 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta adresi Atatürk Mah. İkitelli Cad. 213 Küçükçekmece, İstanbul ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Aşık Abuzer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi