Çiğ Köfteci Fatih Usta İstanbul ilimizin Maltepe ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Maltepe ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Maltepe çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Fatih Usta

Tam adres bilgisi Zümrütevler Mah. Tülin Cad. Maltepe, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 427 78 62 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Fatih Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Fatih Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Fatih Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Fatih Usta, İstanbul Maltepe çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Fatih Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Fatih Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Fatih Usta ile irtibata geçmek için, 0216 427 78 62 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğ Köfteci Fatih Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Fatih Usta konumu nerededir?

Çiğ Köfteci Fatih Usta konumu Zümrütevler Mah. Tülin Cad. Maltepe, İstanbul adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğ Köfteci Fatih Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Maltepe > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Fatih Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi