Çiğ Köfteci Gakkoş Usta İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Gakkoş Usta

Tam adres bilgisi Zühtüpaşa Mah. Recep Peker Cad. 28 Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 345 91 93 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Gakkoş Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Gakkoş Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Gakkoş Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Gakkoş Usta, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Gakkoş Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Gakkoş Usta iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Çiğ Köfteci Gakkoş Usta iletişim numarası 0216 345 91 93 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Gakkoş Usta nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Gakkoş Usta Zühtüpaşa Mah. Recep Peker Cad. 28 Kızıltoprak, Kadıköy, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Gakkoş Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi