Çiğ Köfteci Hacı Usta Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunmaktadır. Gaziantep Şahinbey ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Gaziantep Şahinbey çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Hacı Usta

Tam adres bilgisi Alaybey Mah. Hürriyet Cad. Reyhan Sok. 50 Şahinbey, Gaziantep şeklindeyken, telefon numarası 0342 220 71 92 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Hacı Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Hacı Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Hacı Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Hacı Usta, Gaziantep Şahinbey çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Hacı Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Hacı Usta iletişim numarası nedir?

yeme-içmme kategorisinden Çiğ Köfteci Hacı Usta iletişim numarası 0342 220 71 92 olarak bulunmaktadır. Dilerseniz yol tarifi alamak için detay sayfasına giderek yol tarifi, adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Hacı Usta nasıl gidilir?

Çiğ Köfteci Hacı Usta Alaybey Mah. Hürriyet Cad. Reyhan Sok. 50 Şahinbey, Gaziantep aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Çiğ Köfteci Hacı Usta ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Gaziantep > Şahinbey > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Hacı Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi