Çiğ Köfteci Mahmut Usta İstanbul ilimizin Küçükçekmece ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Küçükçekmece ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Mahmut Usta

Tam adres bilgisi Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. 103 Küçükçekmece, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0212 599 36 96 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Mahmut Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Mahmut Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Mahmut Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Mahmut Usta, İstanbul Küçükçekmece çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Mahmut Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Mahmut Usta telefon numarası kaçtır?

Çiğ Köfteci Mahmut Usta kayıtlarımıza göre telefon numarası 0212 599 36 96 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Mahmut Usta nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Mahmut Usta Cumhuriyet Mah. İnönü Cad. 103 Küçükçekmece, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Küçükçekmece > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Mahmut Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi