Çiğ Köfteci Muco İstanbul ilimizin Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile İstanbul Kadıköy çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Muco

Tam adres bilgisi 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. 182/A Kadıköy, İstanbul şeklindeyken, telefon numarası 0216 355 11 87 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Muco konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Muco konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Muco konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Muco, İstanbul Kadıköy çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Muco hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Muco irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Muco ile irtibata geçmek için, 0216 355 11 87 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğ Köfteci Muco detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Muco nasıl ulaşılır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Muco 19 Mayıs Mah. Şemsettin Günaltay Cad. 182/A Kadıköy, İstanbul adresi ile ulaşabilirsiniz. Telefon numarası ile iletişim kumak için ilgili detay sayfasına giderek telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > İstanbul > Kadıköy > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Muco

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi