Çiğ Köfteci Ömer Usta Hatay ilimizin Antakya ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Antakya ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Antakya çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi General Şükrü Kanatlı Mah. Atatürk Cad. 42 Antakya, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 212 43 44 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta, Hatay Antakya çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Ömer Usta irtibat numarası kaçtır?

Yeme-içme kategorisinde bulunan Çiğ Köfteci Ömer Usta ile irtibata geçmek için, 0326 212 43 44 numarasın ile iletişim kurabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Çiğ Köfteci Ömer Usta detay sayfasına giderek, yol tarifi alabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumu nerededir?

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumu General Şükrü Kanatlı Mah. Atatürk Cad. 42 Antakya, Hatay adresidir. Adres ile irtibata geçmek yerine telefon ile irtibata geçmek isterseniz Çiğ Köfteci Ömer Usta detay sayfasında telefon numarasını bulabilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Antakya > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi