Çiğ Köfteci Ömer Usta Hatay ilimizin Kırıkhan ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Kırıkhan ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Kırıkhan çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Barbaros Mah. General Şükrü Kanadlı Cad. 303/C Kırıkhan, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 345 20 20 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta, Hatay Kırıkhan çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Ömer Usta telefon numarası kaçtır?

Çiğ Köfteci Ömer Usta kayıtlarımıza göre telefon numarası 0326 345 20 20 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çiğ Köfteci Ömer Usta adresi Barbaros Mah. General Şükrü Kanadlı Cad. 303/C Kırıkhan, Hatay ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çiğ Köfteci Ömer Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Kırıkhan > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi