Çiğ Köfteci Ömer Usta Hatay ilimizin Payas ilçesinde bulunmaktadır. Hatay Payas ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay Payas çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Yıldırım Beyazıt Mah. Özkul Çolak Cad. 20 Payas, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 755 66 44 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta, Hatay Payas çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Ömer Usta telefon numarası kaçtır?

Çiğ Köfteci Ömer Usta kayıtlarımıza göre telefon numarası 0326 755 66 44 olarak bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için detay sayfasına giderek adres ve lokasyon bilgilerini keşfedebilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta nasıl gidilir?

Çiğ Köfteci Ömer Usta Yıldırım Beyazıt Mah. Özkul Çolak Cad. 20 Payas, Hatay aresini kullanılarak gidilebilir. Telefon ile irtibata geçmek için Çiğ Köfteci Ömer Usta ile ilgili detay sayfasından telefon numarasını keşfedebilirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > Payas > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi