Çiğ Köfteci Ömer Usta Hatay ilimizin İskenderun ilçesinde bulunmaktadır. Hatay İskenderun ilçesinde bulunan çiğ köfte kategorisinde yer alan diğer firmalar ile Hatay İskenderun çiğ köfte sonuçlarında listeleniyor.

Çiğ Köfteci Ömer Usta

Tam adres bilgisi Denizciler Mah. Atatürk Cad. 32/C İskenderun, Hatay şeklindeyken, telefon numarası 0326 645 41 31 şeklindedir. Firmality ile Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi alabilir veya telefon ile arayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almak için aşağıya eklenmiş olan Yol Tarifi Al butonuna tıklamanız yeterlidir. Çiğ Köfteci Ömer Usta konumuna yol tarifi almadan önce telefon ile iletişime geçmek için Telefon ile Ara butonuna tıklayabilirsiniz.

Çiğ Köfteci Ömer Usta, Hatay İskenderun çiğ köfte kategorisinde ön sıraya çıkarak daha fazla kitleye ulaşmayı hedeflemektedir. Çiğ Köfteci Ömer Usta hakkında bilgi ve düşüncelerinizi yorum bölümünden aktarabilir ve puan vererek değerlendirebilirsiniz.

SSS

Çiğ Köfteci Ömer Usta iletişim hattı nedir?

Çiğ Köfteci Ömer Usta, iletişim hattı 0326 645 41 31 olarak kayıtlarımızda mevcuttur. İrtibat numarası dışında yol tarifi alamak isterseniz, Çiğ Köfteci Ömer Usta detay sayfasındaki 'Yol Tarifi Al' butonuna tıklayarak size en iyi olan rotayı bulabilirsiniz

Çiğ Köfteci Ömer Usta yol tarifi nedir?

Yeme-içme kategorisinde yer alan Çiğ Köfteci Ömer Usta adresi Denizciler Mah. Atatürk Cad. 32/C İskenderun, Hatay ile ulaşabilirsiniz.Dilerseniz telefon ile irtibat kurmak için Çiğ Köfteci Ömer Usta detay sayfasında 'Telefon ile Ara' butonuna tıklayarak iletişime geçebililirsiniz.

İncelemeler ()

Henüz incelenmemiş

Yorum yap

Puanınız

Anasayfa > Hatay > İskenderun > Çiğ Köfte > Çiğ Köfteci Ömer Usta

Çalışma Saatleri

  • Çalışma saati bilgisi girilmemiş.

Diğer Çiğ Köfte

Hatalı olan veya ters giden bir şey mi var?

Hata Bildirimi